Przywództwo

Arakadiusz Drogon

CFO – POLSKA

Arkadiusz jest doświadczonym Liderem Finansowym z ponad 15-letnim doświadczeniem w miedzynarodowych branzach. Posiada cenne umiejętności w zakresie finansów i kontroli wewnętrznej zdobyte podczas pracy w Audycie Finansowym (Wielka Czwórka) gdzie kontynuował karierę jako CFO w nowo utworzonej firmie zajmującej się obrotem towarami w Polsce. Dołączył do Cyclad w sierpniu 2020 roku jako CFO całej Grupy Cyclad. Odpowiada za zarządzanie finansami Grupy, planowanie finansowe i cash-flow.

Anna Borowicz

Sales Manager – POLSKA

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Lubelskiego z 14-letnim doświadczeniem zawodowym w sprzedaży, zdobytym w branży hotelarskiej, marketingowej, metalowej, kadrowej i IT. Trener miękkiej komunikacji i biznesu, dołączyła do Cyclad w 2011 roku, obecnie kieruje działaniami związanymi z rozwojem biznesu Cyclad, a od 2015 roku zajmuje stanowisko Sales Managera.

Michal Kapinos

Global Resource Delivery Manager – POLSKA

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i West Business Academy w Esbjerg w Danii. Michał posiada 15-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w czołowych, międzynarodowych korporacjach w obszarze Tech Talent Acquisition. Ekspert w projektowaniu usług dostosowanych do szybkiego rozwoju rynku, dostępności siły roboczej i problemów technologicznych. Pełni funkcję Global Resource Delivery Manager w Cyclad od 2018 roku.

Dominika Biesok

HR Business Partner – POLSKA

Z ponad 13-letnim doświadczeniem w HR, Dominika dołączyła do Cyclad w 2008 roku jako specjalista ds. Rekrutacji, obecnie HR Business Partner na poziomie Grupy Cyclad. Jest odpowiedzialna za zapewnienie spojnosci i nadzoru dotyczących obszarów i procesów HR, takich jak pozyskiwanie talentów i onboarding, relacje z pracownikami , wsparcie menedżera oraz rozwój pracowników.

Abderrahim Allali

Country Manager – MAROKO

Jako absolwent zarządzania zasobami ludzkimi w National Business School, Abderrahim dołączył do Cyclad w 2016 roku jako Country Manager Maroko. Posiadając duże umiejętności w zakresie tworzenia, zarządzania i dostosowywania globalnych usług na rynku marokańskim, gwarantuje rozwój działalności Cyclad w Maroku.

Valentina Ellouz

HR France / Business Unit Manager – FRANCJA

Jako kierownik oddzialu Cyclad we Francji, specjalista HR i Sales Manager z wieloletnim doswiadczeniem, Valentina dba o doskonałe relacje z klientami i partnerami we Francji oraz w krajach francuskojęzycznych..