O nas

o-nas

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT, zajmująca się outsourcingiem rozwiązań  HR i usług informatycznych.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Usługi Rekrutacyjne, IT Outsourcing, Software House oraz Testing & QA.  Nasza oferta dostępna jest w modelu Nearshore oraz Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP.

Jesteśmy obecni w 6 biurach, na 3 kontynentach. Pracujemy w 12 językach, codziennie rozwijając naszą międzynarodową bazę CV. 

Usługi Cyclad świadczone są wspólnie przez 4 podmioty gospodarcze, których siedziby i biura zlokalizowane są we Francji, w Maroku, na Filipinach oraz w Polsce.

Ludzie. Technologia. Cyclad.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.