Pierwsi absolwenci Cyclad Recruiters Academy

Małgorzata Trojan, Anna Janeta, Agata Łączek i Marlena Kamińska zostały pierwszymi absolwentkami Cyclad Recruiters Academy. CRA to unikatowy cykl szkoleń wewnętrznych dla Rekruterów, który łączy wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat procesu rekrutacji i efektywnej komunikacji. Szkolenia obejmują takie tematy jak prowadzenie spotkań rekrutacyjnych, tworzenie pytań do wywiadu, ocena umiejętności technicznych i miękkich kandydata, a także radzenie sobie z trudnymi sytuacjami w trakcie procesu rekrutacji. W ten sposób uczestnicy nabywają wiedzę praktyczną i merytoryczną dotyczącą pracy Rekrutera, co pozwala na tworzenie nowych standardów rekrutacji w Cyclad.

„Szkolenia były naprawdę ciekawe, dały praktyczny i merytoryczny zestaw informacji o tym, jak rozwijać swoje umiejętności z zakresu rekrutacji.” – mówi Małgorzata Trojan, Recruitment Consultant w Cyclad.

„ Najbardziej podobała mi się praktyczna część szkolenia (on-the-job), ponieważ błyskawicznie otrzymałam informację, jak poprawić swoją efektywność.” – mówi – Anna Janeta, HR Researcher w Cyclad .

„Szkolenie wzmocniło moją świadomość i wiedzę na temat wszystkich elementów procesu rekrutacji.” – mówi Marlena Kamińska, Recruitment Consultant w Cyclad.