Job offers
Konsultant SAP FICO
Published on: 1727740800

Informacje o projekcie:

  • Branża: Prawna
  • Siedziba firmy: Warszawa
  • Obszar projektu: rozwijanie kluczowych systemów SAP
  • Praca zdalna: 100%, 1-2 dni w biurze na miesiąc
  • Długość projektu: roczna umowa o pracę z możliwością przedłużenia
  • Język angielski: C1
  • Metodologia: Agile
  • Budżet: 22 - 26k brutto

Zakres zadań:

  • Skuteczna komunikacja z interesariuszami na wszystkich poziomach
  • Wyjaśnianie złożonych problemów, pomysłów i rozwiązań w przyjaznym dla biznesu języku
  • Realizacja wszystkich elementów pełnego cyklu życia projektu, w tym zbieranie wymagań, analiza danych, projektowanie procesów, projektowanie rozwiązań, konfiguracja i UAT
  • Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji i dzielenie się wiedzą z zespołem
  • Raportowanie i eskalacja wszelkich problemów lub wyzwań, gdy jest to konieczne
  • Współpraca z członkami zespołu na całym świecie w zakresie procesów SAP FI-CO i powiązanych modułów
Closes in 8 days!

Location:

Salary:

22 000 - 26 000 PLN brutto

Wymagania:

  • Około 5 letnie doświadczenie w procesach SAP FI-CO oraz zarządzaniu organizacyjnym HCM
  • Umiejętności konsultingowe, w tym projektowanie procesów, konfiguracja i wsparcie produkcyjne
  • Doświadczenie w integracji SAP z systemami zewnętrznymi lub innymi systemami SAP (np. przez EDI)
  • Znajomość powiązanych modułów SAP, takich jak PS, CAT-S, CRM
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i współpracy z orientacją na obsługę klienta
  • Gotowość do nauki i samodzielnego zdobywania wiedzy w dodatkowych obszarach SAP
  • Gotowość do pracy nad zadaniami w trybie Business As Usual (BAU) oraz projektami przydzielanymi na bieżąco
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na rok z możliwością przedłużenia
  • Prywatną opiekę medyczna
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie oraz podróżne
  • Budżet szkoleniowy
  • Kursy językowe
  • Globalne i zwinne środowisko pracy
Any questions? Contact

Maria Kozlowska

Recruitment Specialist

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients