Job offers
Cloud Security Expert
Published on: 1719273600

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości. Obecnie, dla naszego Klienta, jednego z najszybciej rozwijających się banków w Polsce poszukujemy Cloud Security Experta.

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: Gdańsk, Warszawa, Kraków
  • Sektor: Bankowość
  • Projekt: Dbanie o bezpieczeństwo chmury publicznej opartej na technologiach Azure/M365,
  • Kontrakt: Umowa o pracę
  • Stawka: 20 000 - 28 000 PLN brutto
  • Typ pracy: System hybrydowy (60% zdalnie, 40% biuro)

Zadania:

  • Dbanie o bezpieczeństwo chmury publicznej opartej na technologiach Azure/M365
  • Wsparcie projektów biznesowych wdrażanych w oparciu o technologie chmurowe
  • Konfiguracja i utrzymanie systemów bezpieczeństwa dedykowanych dla rozwiązań chmurowych
  • Identyfikacja błędów konfiguracyjnych oraz podatności w technologiach chmurowych
  • Opracowanie rekomendacji dotyczących zabezpieczeń i architektury rozwiązań chmurowych
Closes in 45 days!

Salary:

20 000 - 28 000 PLN brutto

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie praktycznego wdrażania rozwiązań chmurowych w oparciu o technologie Microsoft (Azure, Microsoft 365, GCP, Kubernetes)
  • Wiedza na temat rozwiązań bezpieczeństwa dedykowanych do zabezpieczania środowisk chmurowych Microsoft
  • Umiejętność konfiguracji i integracji produktów: Sentinel, Defender, Azure Information Protection, DLP
  • Praktyczna znajomość AAD oraz dobrych praktyk w zakresie zarządzania tożsamością
  • Umiejętność określania wymagań bezpieczeństwa dla środowisk opartych o technologie chmurowe
  • Umiejętność konstruktywnej współpracy z komórkami biznesowymi

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uwarunkowane od posiadanego doświadczenia
  • Możliwość pracy hybrydowej w lokalizacjach: Warszawa, Kraków, Gdańsk
  • Dostęp do najnowszych technologii oraz możliwości rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w oparciu o wartości - zwinność, prostota, zespołowość i etyka
  • Obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat itp.)
Any questions? Contact

Marta Wyrzychowska

Recruitment Specialist