Job offers
Starszy Specjalista ds. Cen Transferowych
Published on: 1718841600

Obecnie poszukujemy Starszego Specjalisty/Konsultanta ds. cen transferowych, które wesprze organizację w realizacji międzynarodowych projektów.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Konsulting
  • Rodzaj projektu: Podatki
  • Lokalizacja: Wrocław (tryb hybrydowy) lub 100% praca zdalna
  • Wymagane języki: Polski & Angielski
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę (docelowo na czas nieokreślony) lub forma B2B
  • Poziom stanowiska: Senior
  • Wynagrodzenie: 10 000 - 13 000 PLN brutto

Zakres zadań:

  • Przygotowywanie dokumentacji cen transferowych
  • Realizacja projektów z obszaru cen transferowych
  • Sporządzanie raportów odnośnie cen transferowych (compliance oraz analizy porównawcze)
  • Tworzenie opinii i rekomendacji
  • Budowanie silnych relacji partnerskich z klientami
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu
  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych
  • Uzupełnianie informacji TPR
  • Przygotowywanie analiz rynkowych
Closes in 50 days!

Salary:

10 000 - 13 000 PLN brutto

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze cen transferowych
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (B1/B2)

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie kursów i certyfikatów
  • Karta Multisport
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Spotkania integracyjne
  • Możliwości rozwoju oraz awansowania
Any questions? Contact

Agnieszka Bazyl

Recruitment Specialist