Job offers
Senior Salesforce Business Analyst
Published on: 1703030400

Obowiązki:

  • Rozwój systemu poprzez analizę i przegląd wymagań biznesowych, funkcjonalnych i technicznych w celu rozwiązania długu technicznego
  • Udzielanie wskazówek i rekomendacji klientom i potencjalnym klientom w zakresie najlepszych praktyk Salesforce i CPQ
  • Pełnienie funkcji Eksperta CPQ
  • Rozwój zgodnie z praktykami Agile z globalnym zespołem programistów
  • Ocena aktualnego stanu procesów, problemów i przyszłych potrzeb klienta. Wskazywanie, w jaki sposób Salesforce i/lub CPQ może wypełnić te luki
  • Optymalizacja istniejącej bazy kodu i architektury systemu z naciskiem na zwiększoną wydajność i automatyzację
  • Dostosowywanie Salesforce do wymagań biznesowych w celu zapewnienia jakości danych
Closes in 112 days!

Salary:

120-155 PLN netto +VAT/h (B2B)

Wymagania:

  • Rozumienie funkcjonalności SFDC z naciskiem na obiekty związane z CPQ w Sales Cloud
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zakresie CPQ w Salesforce
  • Ponad 3 lata doświadczenia w obszarze Salesforce (przepływy)
  • Doświadczenie we wdrażaniu Salesforce na poziomie globalnym lub korporacyjnym
  • Doświadczenie w obszarze w Sales Cloud i Service Cloud
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnym, międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Prywatną opiekę medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program poleceń pracowniczych
Any questions? Contact

Marta Izycka

Recruitment Specialist