Zespół

JEAN ERIC BOIRON

GENERAL COUNSEL AND GENERAL SECRETARY

Jean-Eric dołączył do firmy Cyclad w 2012 roku. Piastuje stanowisko Głównego Radcy Prawnego oraz Sekretarza Generalnego, jest odpowiedzialny za administrację, nieruchomości, ubezpieczenia oraz wspiera firmę w kwestiach prawnych. Wcześniej, przez ponad 25 lat, pracował jako prawnik zarejestrowany w Paris Bar gdzie działał w kręgu najlepszych, międzynarodowych firm prawniczych takich jak Gide, Linklaters. Będąc członkiem firmy PWC przez ponad 13 lat był odpowiedzialny za sprawy korporacyjne i sporządzanie umów dla firmy. Dodatkowo, Jean-Eric pracował przez kilka lat jako wykładowca na Paris-Dauphine University wykładając prawo upadłościowe. Na każdym etapie swojej kariery uczestniczył w licznych publikacjach prawnych.

BARTŁOMIEJ KRÓLICKI

GENERAL MANAGER

Manager i strateg biznesowy, z ponad 15 letnim doświadczeniem w międzynarodowej branży IT. Odpowiedzialny za stworzenie strategii biznesowych dla startupów, firm outsourcingowych i konsultingowych. Absolwent Politechniki Śląskiej i Krakowskiej Szkoły Biznesu, posiadacz wielu certyfikatów branżowych m.in.: MSP, Prince2, ITIL, Cisco and Microsoft. W latach 2004 – 2007 certyfikowany Instruktor Cisco w Regionalnej Akademii Cisco przy Politechnice Śląskiej.

Redaktor i korektor polskich przekładów publikacji branżowych, m.in.:
Receptury Cisco/ Cisco Cookbook, 02.2004 – korekta
Rozbudowa i naprawa sieci. Kompendium/Upgraiding and Repairing Networks, 04.2004 – pełna redakcja
Cisco PIX. Firewalle/ Cisco PIX Firewalls, 04.2006 – korekta
Jak oszukać Small Business Server 2003/How to cheat at managing Windows Small Business Server 2003, 05.2005 – korekta rozdziały 0-9
Linux. Najlepsze przepisy. Wydanie II/ The Linux Cookbook,2nd Edition, 07.2005 – korekta

Od 2009 roku rozwija strategię Cyclad International, najpierw jako IT Director, następnie jako Head of ITO Services Centre, a obecnie jako General Manager.

CEDRIC PLANE

GENERAL MANAGER

Cedric jest General Managerem Cyclad działającym na rynkach francuskim i marokańskim. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w IT i rozwoju biznesu. Pasja jaką darzy branżę IT pozwoliła mu brać udział w wielu ambitnych projektach – od zakładania startupów po zarządzanie zespołami biznesowymi w międzynarodowych przedsiębiorstwach we Francji i Maroku.
W 2005 roku otrzymał tytuł magistra w ISC w Paryżu. Jako członek CEED aktywnie uczestniczy w rozwoju ekosystemu IT.

ANNA BOROWICZ

SALES MANAGER

Anna jest częścią zespołu Cyclad od ponad 4 lat. Jako Cyclad Sales Manager jest globalnie odpowiedzialna za wszystkich Klientów i Partnerów Biznesowych. Anna posiada bogate doświadczenie w zakresie ustanawiania strategicznych partnerstw, zarządzania umowami, sprzedaży usług kontraktowych i produktów IT.
Posiadane know-how, pozytywne nastawienie i wspaniałe poczucie humoru pozwala Jej z sukcesem kierować zespołem sprzedażowym Cyclad.
Jest absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, specjalność: Administracja Europejska.