Formularz kontaktowy

Pola wymagane oznaczone są (*)

Przeczytałem / am i akceptuję politykę prywatności Cyclad *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany w formularzu adres e-mail informacji marketingowych/ sprzedażowych pochodzących od Cyclad Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cyclad Sp. z o.o. połączeń telefonicznych (w tym sms) na podany w formularzu numer telefonu, realizowanych w celu marketingu bezpośredniego/ w celach sprzedażowych.
Zaznacz wszystko

Administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są w celu, po wyrażeniu zgody, w celach marketingowych z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.
Zgodnie z ustawą „Informatyka i Wolność” z dnia 6 stycznia 1978 roku, zmodyfikowaną w 2004 roku, Użytkownikom przysługuje prawo wglądu i modyfikowania swoich danych osobowych przetwarzanych przez spółki Cyclad. W tym celu wystarczy skontaktować się z Cyclad Sp. z o.o., Biuro w Katowicach, Al. Korfantego 2, 40-004 Katowice, Polska, e-mail: katowice@cyclad.pl, tel. +48 32 746 30 00. W uzasadnionych przypadkach Użytkownik może nie wyrazić zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.