Kontakt

Biuro w Warszawie

Chłodna 48/1
00-872 Warszawa
O: +48 22 887 22 08
E: Warsaw@cyclad.pl

Biuro w Katowicach

Al. Korfantego 2
40-004 Katowice
O: +48 32 746 30 00
E: Katowice@cyclad.pl

Biuro w Paryżu

9 bis Rue Delerue
92120 Montrouge, Francja
O: +33 1 76 21 57 62
E: Paris@cyclad.fr

Biuro w Sophii Antipolis

Les Espaces Antipolis,
300 Route des Crêtes
06560 Sophia Antipolis
O: +33 4 93 00 61 00
E: Sophia.Antipolis@cyclad.fr

Biuro w Casablance

Shore 2-A, 1er étage
Casanearshore, Sidi Maârouf
20190 Casablanca
E: Casablanca@cyclad.ma

Biuro w Manili

783 Ayala Avenue 12/F
Makati City 1220, Filipiny
E:Manila@cyclad.ph

Dane rejestrowe:

Cyclad Sp. z o.o.
ul. Chłodna 48, lokal 1
00-872 Warszawa

Cyclad Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z kapitałem zakładowym w wysokości 50 000 PLN, została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000277414. Dokumentacja Spółki przechowywana jest w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

REGON: 140902524
NIP: 527-254-14-68