Wyślij CVPrzeczytałem / am i akceptuję politykę prywatności Cyclad *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb prowadzenia procesu rekrutacji w tym przesyłania ofert pracy drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji marketingowych pochodzących od Cyclad Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę otrzymywanie od Cyclad Sp. z o.o. połączeń telefonicznych (w tym sms) realizowanych w celu marketingu bezpośredniego.
Zaznacz wszystko

Administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są w celu, po wyrażeniu zgody, w celach marketingowych z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.
Zgodnie z ustawą „Informatyka i Wolność” z dnia 6 stycznia 1978 roku, zmodyfikowaną w 2004 roku, Użytkownikom przysługuje prawo wglądu i modyfikowania swoich danych osobowych przetwarzanych przez spółki Cyclad. W tym celu wystarczy skontaktować się z Cyclad Sp. z o.o., Biuro w Katowicach, Al. Korfantego 2, 40-004 Katowice, Polska, e-mail: katowice@cyclad.pl, tel. +48 32 746 30 00. W uzasadnionych przypadkach Użytkownik może nie wyrazić zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.