Program Poleceń Cyclad


Jak to działa? To proste!

  • Im bardziej wykwalifikowani są Twoi przyjaciele tym lepiej.

  • Jeśli Twój przyjaciel spełnia wymagania zawarte w naszej ofercie pracy, zapytaj czy możesz przesłać Jego/Jej CV do nas.

  • Jeśli zatrudnimy Twojego przyjaciela i On/Ona zostanie z nami przynajmniej do końca 3-miesięcznego okresu próbnego otrzymasz swój bonus.

Jak zarekomendować przyjaciela?

Wypełnij formularz!

Twoje Dane

Dane przyjaciela

Oświadczam, że uzyskałem/-łam od kandydata, którego polecam w ramach Programu, zgodę na udostępnienie Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jego danych osobowych oraz na ich przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o. dla celów przystąpienia przeze mnie do Programu i realizacji postanowień Regulaminu Programu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz postanowieniami Regulaminu Programu.
Niniejszym potwierdzam, że zapoznałem się z regulaminem Programu Poleceń Cyclad i akceptuję go.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany w formularzu adres e-mail informacji marketingowych/ sprzedażowych pochodzących od Cyclad Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cyclad Sp. z o.o. połączeń telefonicznych (w tym sms) na podany w formularzu numer telefonu, realizowanych w celu marketingu bezpośredniego/ w celach sprzedażowych.
Zaznacz wszystko

Gdzie możesz znaleźć

aktualne oferty pracy?