Job offers
0
0
Kontroler Finansowy
Published on: 1714003200

Obecnie, dla naszego Partnera, który jest wiodącym dostawcą nowoczesnych rozwiązań, poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Produkcja
  • Rodzaj projektu: Księgowość/Kontroling
  • Lokalizacja: Warszawa/Katowice/Zielona Góra (praca w trybie hybrydowym)
  • Harmonogram pracy: Pełny etat; pon-pt; elastyczne godziny pracy
  • Wymagane języki: Polski & Angielski
  • Rodzaj umowy: UoP (docelowo na czas nieokreślony)
  • Wynagrodzenie: 16000 - 18000 PLN brutto

Zakres zadań:

  • Udział w procesie budżetowania
  • Wspieranie procesu zamknięć miesiąca oraz roku
  • Prognozowanie oraz monitorowanie wyników finansowych organizacji
  • Kontrola nad realizacją planu budżetowego oraz analiza bieżących odchyleń budżetowych
  • Przygotowywanie raportów
  • Analizowanie trendów oraz proponowanie rozwiązań optymalizacyjnych w zakresie kosztów operacyjnych
  • Udział w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Współpraca z działem księgowości
Closes in 19 days!

Salary:

Wymagania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze kontrolingu
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia/finanse/kontroling lub pokrewne)
  • Znajomość branży produkcyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2 poziom)
  • Dobra znajomość Excela i Power BI
  • Samodzielność i komunikatywność
  • Silne umiejętności analityczne
  • Znajomość systemów ERP (mile widziana)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa
  • Dofinansowanie kursów językowych
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Dofinansowanie posiłków
  • Dofinansowanie do opieki nad dziećmi
  • Program poleceń
  • Akcje charytatywne
  • Dodatkowe bonusy